İletişim

ADANA BÖLGE
Erhan KARALAR
erhan@seyhanhidrofor.com
GSM: 0 532 484 10 05
 
SARIÇAM-OSMANİYE BÖLGE
Birhan GÜLER
birhan@seyhanhidrofor.com
GSM: 0 506 765 64 87
 
EGE-KARADENİZ-DOĞU GÜNEYDOĞU BÖLGE
Uğur MEMİŞOĞLU
ugur@seyhanhidrofor.com
GSM: 0 553 293 13 11
 
TEKNİK SERVİS
GSM: 0 553 293 13 12
 
ADANA FABRİKA
TEL: 0 322 428 18 65
TEL: 0 322 428 18 75
FAKS: 0 322 428 18 15
seyhan@seyhanhidrofor.com
ADRES: Yeşiloba Mah. Orta Ölçekli Sanayi Sitesi 46239 Sk. No:13/A
SEYHAN / ADANA
 
MERSİN ŞUBE
Onursal ŞEHİTOĞLU
onursal@seyhanhidrofor.com
GSM: 0506 765 64 89 
ADRES: Yeni Mahalle 33203 Sk. No:28/1 Mezitli/Mersin
 
 
 


 
Seyhan Hidrofor Facebook'ta. 
 

 

Dilek ve şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz için bu formu kullanabilirsiniz:

 

* Zorunlu Alanlar

Ad-Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesajınız *

Doğrulama Kodu

CAPTCHA Yenile
 
 

Adana Satış Sorumlusu

Erhan KARALAR

E-mail: erhan@seyhanhidrofor.com

Mersin Satış Sorumlusu

Sedat KAR

E-mail: sedat@seyhanhidrofor.com

Diğer İller İçin

Bülent ŞAHİN

E-mail: bulent@seyhanhidrofor.com

Muhasebe

Nesrin UÇAN

E-mail: nesrin@seyhanhidrofor.com